The Best Of PAVEL MORIC

3.6.2018 Praha

Život plyne.

Ještě nedávno jsem chodil do školky a teď mi bude 38 let. Sebepoznání je moje radost i vášeň, protože dává odpovědi. Pomáhá mi vytvářet podmínky pro svobodnější žití.

Baví mě nahlížet do mystérií života. 3. června 2018 – může to být jedinečný den ve vašem životě, nebo jen prostě seminář s Pavlem Moricem, který svůj život zasvětil probouzení lidí a tím i probouzení sebe - aby neshnil v pseudo-moudrech z Facebooku. Umění žít je hra. Učíme pravidla a herní dovednosti a já jsem talentovanej hráč.

Volám další takové na Best of Pavel Moric 2018!

• S láskou a úctou k vaší osobní cestě se snažím každý rok podpořit uvědomění o principech našeho života.

• Zbavovat se strachu jen tím, že odhalíme jeho příčiny a sebereme odvahu a sílu projít tím, co se po nás aktuálně chce.

• Zastavit se a vidět svá bolavá místa nebo si přiznat pravdu o sobě může být dobrým impulzem pro změnu.

• Mým cílem je vzbudit v každém přirozenou touhu růst. Začít objevovat, poznávat a uzdravovat zranění z minulosti. Ty momenty, kdy jsme museli to či ono, kdy jsme naplňovali očekávání druhých a vykonávali nesmyslné činnosti, protože „se to tak dělá“.

• Chci zcitlivět a být vnímavý. Uvolnit sevření a falešné představy o sobě. Nacházet ztracené kousky sebedůvěry a zájmu o naši jedinečnou cestu. Radovat se a dovolit si snít. Užívat si svou fantazii jako dřív, jako děti. Máme tolik možností a přesto jsme většinou uvízli v nejrůznějších stereotypech. Zatuhli jsme a zkostnatěli. Místo žití „teď a tady“, srdcem a spontánností se většinu času v hlavě motáme v nejrůznějších scénářích: “co kdyby”, “měl bych”, “to nedokážu”, “škoda, že”… Vnitřní postoje a přesvědčení určují naše chování. Pojďte je upgradovat, měnit, tvořit, inovovat. Teď je ten čas. Odkládání práce na sobě a nutných změn na „až někdy“ často přináší výčitky a pocity dluhu vůči sobě samým: co jsme vše neudělali, nezkusili, neřekli a pohřbili za fanfár neprůstřelných výmluv. Nabízím setkání, kde

• budeme bořit staré struktury.

• Kde si společně posvítíme na skryté příležitosti a techniky jak si více všimat nádhery kolem nás.

• Zjistíme, jak mít záměr a vkládat do něj energii svých představ, konkrétních činů a podpory, o kterou je možné si říkat.

• Kde si ukážeme, jak vztah k sobě posunout tím, že oceníme vše, co jsme už zvládli a připomene si růstové momenty naší cesty. Protože nejlépe funguje příběh, nabídnu vám mnoho příkladů, ve kterých uvidíte sami sebe a pochopíte, jak zdolávat své vlastní výzvy... Jak se přestat se kroutit a sabotovat systematickou změnu. A nebylo by to kompletní, kdybych se nezmínil o aspektech debilizace společnosti a jak s tím jednotlivec může pracovat - jako třeba triky reklam a útoky na naší nedostatečnost.

Těším se na vás, kteří cítí volání.

Váš Pavel Moric

Vstupenky: www.bit.ly/Best-of-Pavel-Moric


zpět na přehled