Pavel Moric: Hojnost aneb peníze a úspěch jinak

23.10.2019

Ahoj,

 

zvu vás na svoji novou přednášku na téma HOJNOST, která proběhne 23. října 2019 od 18 hod v Hotelu Step.

 

Lístky jsou v prodeji zde.

 

15 let let poctivě makám na své osobnosti a schopnosti si tvořit život dle svého. Pomáhám lidem vidět a vnímat různé perspektivy života. Nyní přišel čas na sdílení tématu hojnosti a bohatství v nejrůznějších podobách, a také jak jim bráníme k sobě přistoupit. Jak umět rozlišit podvodníky a stupidní recepty na úspěch od skutečného know how aneb neztrácet peníze a čas s nefunkčním. Uvidět svá omezení a zneužívání společností nemusí být příjemný pohled, ale bez něj neuvidíte pravdu-místo odkud se bude rodit opravdová změna. Máme volbu každou vteřinu, a tak pojďte zlepšit toho, kdo rozhoduje - sebe :-)

 

Život v hojnosti a blahobytu je podle mě koktejl vnitřních dovedností a schopnost je realizovat. Nechci nabízet stupidní recepty na úspěch a přeceňovat jednostranné zaměření na peníze. Já si přeji jít dál za dělání dojmů a uměle tvořených image a rádoby úspěšných. Zvu vás do místa za obvyklé seberozvojová klišé a upocené citáty ze sociálních sítí.

 

Na přednášce vás provedu celistvým pohledem na blahobyt a prohlédneme si základní faktory hojnosti a jejího prožívání. Zároveň osvětlím naše brzdy a důkladné limity v podobě našich přesvědčení a následného chování. Provážu to inspirací z oblasti vrcholového sportu, byznys prostředí, spirituálních světů a také obyčejné zemité lidskosti.

 

Prozatím vám posílám pár přípravných otázek pod kůži:

 

Přijďte si vyměnit iluze a pohádky o úspěchu za hlubší pochopení a poznání skrývající se pod nánosy debilizace této společnosti.

 

Vše prožijeme na živé vlně interakce a atmosféry nadhledu, kde humor si podá ruku s hloubkou a užitečností.

 

Těším se na vás.

 

S láskou Pavel


zpět na přehled