Video-workshop na téma Vztahy

Od blbce až po nejosvícenější, všichni tvoříme nějaké vztahy. Lépe či hůře. Asi se nemusím ptát, zda každý z nás chce mít dobré vztahy, úžasná přátelství a hluboká naplňující partnerství... Teď jde o to, jak to udělat a také jak nezapomenout na ten nejdůležitější vztah, ten k sobě.

Chci vám nabídnout upřímné vztahové zkoumání, které povede k porozumění proč, jak, k čemu a s kým. Vztahy mají své zákonitosti a principy, jenž často neznáme nebo dokonce ignorujeme. Někteří lidé jen panáčkují podle společenských klišé a napodobují pseudo-vzory, od kterých si vezmou jen velmi omezené příklady chování mužů a žen. Dospělí mezi sebou vytvářejí vztahy na základě svých nevědomých vzorců zachycených z dětství a na podloží nejrůznějších osobních traumat a frustrací. Často se pak stane, že zalepujeme nenasycené díry ve své duši nesplnitelnými nároky na své protějšky. Chybí opravdovost, hloubka a schopnost zralejší komunikace. Hrajeme hry pro dosažení svého nebo se takticky potlačujeme ve jménu nějakého profitu či obavy. I na ty z nás, kteří se snaží žít vědomě a následovat volání svého srdce, čekají nerozbalené lekce a témata na zkoumání.

Úvodní obrázek

1390 Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Workshop je rozdělen do 16 kapitol v jejichž průběhu na vás čeká 7 cvičení a některé dlouhodobější úkoly, které vás zaručeně posunou. Nespornou výhodou zvolené formy je možnost workshop přerušit a navázat na rozkoukaná videa později. Máte možnost postupovat vlastním tempem, pouštět si některé části opakovaně a nechat si dostatek času na vypracování cvičení. Navíc, pokud proměníte svou vstupenku v uživatelský účet, workshop vám zůstává přístupný neomezeně a můžete jej absolvovat v budoucnu celý znova.

Lekce a cvičení jsou seřazeny chronologicky, nepřeskakujte pořadí, protože pak by vám něco nemuselo dávat smysl. U každé kapitoly uvádím odhad časové náročnosti, ale prosím, nechte si dost času na zvládnutí cvičení. Ze zkušenosti lidí, kteří již workshop absolvovali je dobré si jej rozdělit na 2‑3 dny a nechat si na to vždy alespoň 2 hodiny. Některé úkoly máte i na delší horizont. Čím budete u plnění úkolů poctivější, tím větší užitek vám přinesou a tím lépe pochopíte jejich smysl.

Kapitoly

1 Úvod do osobního rozvoje 11 minut
2 Komponenty vztahů 7 minut
3 Jaké vztahy nás obklopují? (Cvičení) 7 minut
4 Vztah k sobě 13 minut
5 Jak zlepšit vztah k sobě? (Cvičení) 10 minut
6 Autenticita a opravdové vztahy 8 minut
7 Kde (ne)jsme sami sebou? (Cvičení) 10 minut
8 Sebepřijetí a konfrontace s okolím 9 minut
9 Vícezdrojová zpětná vazba (Cvičení) 4 minuty
10 Emoce 9 minut
11 Meditace (Cvičení) 10 minut
12 Souhrn uplynulých videí 5 minut
13 Pilíře partnerství 11 minut
14 Partnerské potřeby a zájmy (Cvičení) 10 minut
15 Partnerská spolupráce (Cvičení) 8 minut
16 Závěrečné požehnání 3 minuty
Celkem 2 hodiny 15 minut

Co jste mi o workshopu napsali?

Ahoj Pavle. Videa predcily moje ocekavani. Klobouk 👒 dolu. Musim to pustit vickrat. Udelat si poznamky. Opravdu to zazit a uvitat svou promenu. Vidim i tvuj posun. Posloucham Te uz dlouho. Co mi tu chybelo??? Jedna veta. Partnerství je DAR. Dekuji za ten tvuj.
- Eva

Ahoj Pavle, předem bych Ti chtěl moc poděkovat za přednášky, které děláš. Díky tomu jsem si uvědomil mnoho věcí a začal přemýšlet sám o sobě...[zkráceno]... Ze zvědavosti jsem si pustil některá tvá videa na YouTube. Díky uvědomění jsem opustil práci, která mě nebavila, a našel jsem si práci lepší, do které chodím s nadšením. Ještě jednou díky za skvělou práci, kterou pro lidi děláš.
- Ondra

Ahoj Pavle, tak jsem na konci kurzu a chci vam podekovat. Ac jsem se moc tesila na osobni setkani a chtela jsem okusit vasi nesporne silnou energii nazivo myslim, ze se kurz posunul prave na tu nejlepsi dobu pro me...[zkráceno]...Jooo, to jsem zapomnela rict. Cviceni, kazdy z nich, bylo velkym prinosem. Zpetne vazby od mych blizkych nam moji osobu jsou mazec. Nic me tam neprekvapilo, spis me dojalo jak o me lidi smysli a z negativnich vlastnosti si chci vzit neco sama pro sebe a zapracovat na nich. Takze diky! Skvele vymysleny a opravdu zajimavy.
- Katka

Ahoj Pavel. V prvom rade by som sa chcel úprimne poďakovať za tvoju snahu a čas pri vytváraní tohto workshopu a že sa nezrušil tento event, na ktorý som sa moc tešil :). Priznám sa, že som bol trošku sklamaný, keď som sa dozvedel, že sa to presunie do online formy, ale nemal som byť prečo. Obsahovo veľmi nabité a náučné, ale samozrejme, že absencia face-to-face kontaktu ma mrzí. Workshop mi dal možnosť utvrdiť sa vo viacerých informáciách a znalostiach, no zároveň ma konfrontoval s niektorými "trablami" na ktorých musím popracovať. Forma workshopu príjemne prekvapujúca - cvičenia pomedzi monológ, rozdelenie na témy, možnosť skončiť a pokračovať inokedy, keď už ubúda na koncentrácii - jednoducho super. Každý má inú úroveň uvedomenia a každý dostal možnosť to posunúť...
- Michal

Zdravím Pavle, chtěla jsem Vám moc poděkovat za videa workshopu, cvičení jsem potivě plnila...[zkráceno]...Líbila se mi relaxační hudba, už jsem si našla i delší verzi na youtube a pouštím si pravidelně...[zkráceno]...Chyběla mi hlavně vtipná videa a obrázky, kterými prokládáte přednášky, jsou pro mě tím, co se mi nejvíc dostane pod kůži a pak mi probleskne v určité situaci a zamyslím se znovu...je to nejefektivnější zkratka a zároveň i vizualizace. Hodně se proto vracím k videu z přednášky Čas, které je plné "nadčasových" myšlenek! Ještě jednou díky, přeji Vám hodně úspěchů a zdraví!
- Marie

Dobrý večer Pavle, chtěli bychom Vám touto cestou z celého srdce poděkovat za Váš online workshop a seminář na téma: Vztahy. I přes všechny nepříznivé okolnosti jsme nakonec uvítali online provedení, formou krátkých videí. Mohli jsme se tak nad jednotlivými body/ cvičeními a otázkami doopravdy zamyslet (poctivě :-D) a vyhradit si na ně prostor a čas, v poklidu našeho domova...[zkráceno]...Ještě jednou Vám moc děkujeme. Velmi oceňujeme Vás přímý, vtipný a jaksi "bezobalový" přístup, který nám přináší radost a novou chuť na věcech pracovat. Přejeme Vám poklidné a požehnané dny a hodně energie a pokoje.
- Adam a Klára

Ahoj Pavle, díky. Jsem ráda, že jsem si tohle dopřála. Už jsem to sledovala dvakrát a věřím, že tam jsou pořád ještě věci, které jsem přeslechla. Nejzajímavější cvičení pro mě byla vícezdrojová zpětná vazba. Někteří kamarádi se do toho pustili okamžitě s nadšením, někdo po druhém připomenutí... [zkráceno]...Měj se fajn. Ráda se příště zase zúčastním.
- Milada

Dobrý den Pavle, předem děkuji za Vaši ochotu tenhle seminář vysílat online, nebudu lhát, že mne velice štve, že jsem Vás nemohla vidět na živo, protože Vaše přednášky jsem viděla zatím jen na Youtube a musím říct, že jste člověk, který mne motivuje a nesmírně baví Váš způsob vyjadřování...[zkráceno]...Příště by jste mohl prosím více uvádět konkrétních příkladů z Vašeho života, nebo ze zkušeností (mě to totiž totální vždycky pobaví). Jsem nesmírně vděčná, za to co děláte, spoustu věci jsem si už uvědomila, nasměrovala se. Prosím nepřestávejte s tím. Díky a snad příště na živo:)
- Tereza

Časté otázky

Kde si založím uživatelský účet?

Po prvním přihlášení pomocí vstupenky nebo voucheru se v pravém horním rohu překliknete na registrační formulář.

Musím workshop absolvovat celý na jeden zátah?

Dokud jste přihlášeni, můžete si dát pauzu a vrátit se třeba druhý den nebo si pustit nějakou část opakovaně. S jednou vstupenkou se můžete přihlásit celkem pětkrát. S uživatelským účtem máte ke kurzu neomezený přístup.

Jak to přesně funguje s počítáním přístupů?

Systém vás automaticky nechá přihlášené, dokud nekliknete na tlačítko odhlásit nebo dokud nezavřete prohlížeč. Přístup z jiného zařízení se počítá jako nové použití vstupenky.

Zapomněl jsem, kolikrát už jsem použil/a vstupenku.

Když jste aktuálně přihlášeni, můžete si počet použití vstupenky zobrazit v pravém horním rohu.

Kontaktní formulář

Pokud stále není něco jasné nebo máte potíže s přihlášením, popište svůj problém ve formuláři níže. Nezapomeňte připojit číslo vstupenky a telefonní číslo. Pokusíme se vám pomoci co nejdříve.